Static Suite (1.1.0-beta2) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Language
ky: Тил

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: view
ky: көрүү
