Static Suite (1.1.0-beta3) - en to es translation catalogue (50 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: yes
es: sí

en: Description
es: Descripción

en: Language
es: Idioma

en: Delete group
es: Eliminar grupo

en: Log
es: Registro

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Enabled
es: Activado

en: Download
es: Descargar

en: view
es: vista

en: Scheme
es: Esquema

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Export
es: Exportar

en: Label
es: Etiqueta

en: Add
es: Agregar

en: View
es: Ver

en: Format
es: Formato

en: Path
es: Ruta

en: Files
es: Archivos

en: Done
es: Hecho

en: Global settings
es: Opciones globales

en: Warning
es: Advertencia

en: Advanced
es: Avanzado

en: Configuration
es: Configuración

en: Provider
es: Proveedor

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Not available
es: No disponible

en: User name
es: Nombre de usuario

en: File settings
es: Opciones de archivo

en: Storage
es: Almacenamiento

en: Export format
es: Formato de exportación

en: About
es: Acerca de

en: Started
es: Empezado

en: Uses
es: Usos

en: Edit configuration
es: Editar configuración

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: An error has occurred.
es: Ha ocurrido un error.

en: String not found.
es: Texto no encontrado.

en: Last modification date
es: Última fecha de modificación

en: Dependencies
es: Dependencias

en: Aborted
es: Abortado

en: Unique ID
es: ID único

en: An error occurred during processing
es: Ocurrió un error durante el procesamiento

en: URI settings
es: Configuración de URI
