Static Suite (1.1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (32 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: yes
ka: დიახ

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Delete group
ka: ჯგუფის წაშლა

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: view
ka: ნახვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Format
ka: ფორმატი

en: Path
ka: გზა

en: Files
ka: ფაილები

en: no
ka: არა

en: Done
ka: დასრულება

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: File settings
ka: ფაილის პარამეტრები
