Static Suite (1.1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (43 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: yes
lv: jā

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Delete group
lv: Dzēst grupu

en: Log
lv: Žurnāls

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: view
lv: skatīt

en: Scheme
lv: Shēma

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Format
lv: Formāts

en: Path
lv: Ceļš

en: Files
lv: Faili

en: no
lv: nē

en: Done
lv: Pabeigts

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: File settings
lv: Faila iestatījumi

en: Export format
lv: Eksportēšanas formāts

en: About
lv: Par

en: Started
lv: Sākts

en: Uses
lv: Lieto

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: An error has occurred.
lv: Ir notikusi kļūda.

en: String not found.
lv: Simbolu rinda nav atrasta.
