Static Suite (1.1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (50 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: yes
ru: да

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Delete group
ru: Удалить группу

en: Log
ru: Журнал

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Enabled
ru: Включено

en: Download
ru: Скачать

en: view
ru: представление

en: Scheme
ru: Схема

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Export
ru: Экспортировать

en: Label
ru: Метка

en: Add
ru: Добавить

en: View
ru: Просмотр

en: Format
ru: Формат

en: Path
ru: Путь

en: Files
ru: Файлы

en: no
ru: нет

en: Done
ru: Готово

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Provider
ru: Поставщик

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: The configuration %label has been deleted.
ru: Конфигурация %label была удалена.

en: Not available
ru: Недоступно

en: User name
ru: Имя пользователя

en: File settings
ru: Настройки файла

en: Storage
ru: Хранилище

en: Export format
ru: Формат экспорта

en: About
ru: Информация

en: Started
ru: Начало

en: Uses
ru: Использование

en: Edit configuration
ru: Редактировать конфигурацию

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: An error has occurred.
ru: Произошла ошибка.

en: String not found.
ru: Строка не найдена.

en: Last modification date
ru: Дата последнего изменения

en: Dependencies
ru: Зависимости

en: Aborted
ru: Прервано

en: URI settings
ru: Настройки URI
