Static Suite (1.1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (44 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: yes
sv: ja

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Delete group
sv: Radera grupp

en: Log
sv: Logg

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Download
sv: Ladda ned

en: view
sv: visa

en: Scheme
sv: Schemaläggning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Export
sv: Exportera

en: Label
sv: Etikett

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Files
sv: Filer

en: no
sv: nej

en: Done
sv: Färdig

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Warning
sv: Varning

en: Advanced
sv: Utökad

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Provider
sv: Leverantör

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Not available
sv: Inte tillgänglig

en: User name
sv: Användarnamn

en: File settings
sv: Inställningar för filer

en: Storage
sv: Lagring

en: Export format
sv: Exportformat

en: About
sv: Om

en: Started
sv: Startade

en: Uses
sv: Använder

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: An error has occurred.
sv: Ett fel har uppstått.

en: String not found.
sv: Textsträngen hittades inte.

en: Dependencies
sv: Beroenden

en: URI settings
sv: Inställningar för URI
