Static Suite (1.1.0-beta4) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Pages
br: Pajennoù

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: yes
br: ya

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: About
br: Diwar-benn
