Static Suite (1.1.0-beta4) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: yes
mg: eny

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Configuration
mg: Fanamboarana
