Static Suite (1.1.0-beta4) - en to mn translation catalogue (26 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: yes
mn: тийм

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Delete group
mn: Групп устгах

en: Log
mn: Лог

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Download
mn: Татах

en: view
mn: харах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Path
mn: Зам

en: Files
mn: Файлууд

en: no
mn: үгүй

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: An error has occurred.
mn: Алдаа гарлаа.
