Static Suite (1.1.0-beta4) - en to my translation catalogue (28 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Delete group
my: အဖွဲ့ကို ဖျက်သိမ်းပါ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း

en: An error has occurred.
my: အမှားအယွင်းတခုဖြစ်ခဲ့သည်

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ

en: URI settings
my: URI အစီအမံများ
