Static Suite (1.1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: yes
pl: tak

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Delete group
pl: Usuń grupę

en: Log
pl: Dziennik

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Download
pl: Pobierz

en: view
pl: przeglądaj

en: Scheme
pl: Schemat

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Export
pl: Eksportuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Files
pl: Pliki

en: no
pl: nie

en: Done
pl: Gotowe

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Not available
pl: Niedostępny

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: File settings
pl: Ustawienia plików

en: Storage
pl: Magazyn

en: Export format
pl: Format eksportu

en: About
pl: O stronie

en: Started
pl: Rozpoczęto

en: Uses
pl: Używa

en: Starting
pl: Rozpoczynanie

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: An error has occurred.
pl: Wystąpił błąd.

en: String not found.
pl: Nie znaleziono napisu.

en: Last modification date
pl: Data ostatniej modyfikacji

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Aborted
pl: Przerwano

en: An error occurred during processing
pl: W trakcie przetwarzania wystąpił błąd

en: URI settings
pl: Ustawienia URI
