Static Suite (1.1.0-beta5) - en to gu translation catalogue (28 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: yes
gu: હા

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Delete group
gu: જૂથ રદ કરો

en: Log
gu: નોંધણી

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: view
gu: જુઓ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Not available
gu: ઉપલબ્ધ નથી

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: An error has occurred.
gu: એક ભૂલ આવી છે.

en: Dependencies
gu: આધારિત
