Static Suite (1.1.0-beta5) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: yes
kk: Иә

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Log
kk: Журнал

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Download
kk: Жүктеу

en: view
kk: карау

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: File settings
kk: Файлдын нұсқаулары

en: An error has occurred.
kk: Қате жіберілді.

en: String not found.
kk: Жол табылмады.
