Static Suite (1.1.0-rc1) - en to he translation catalogue (45 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: yes
he: סוגים

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Delete group
he: מחק קבוצה

en: Log
he: יומן פעילות

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Enabled
he: מופעל

en: Download
he: הורדה

en: view
he: צפיה

en: Scheme
he: סכמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: Label
he: תווית

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Format
he: פורמט

en: Path
he: מיקום

en: Files
he: קבצים

en: no
he: לא

en: Done
he: בוצע

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Warning
he: אזהרה

en: Advanced
he: מתקדם

en: Configuration
he: הגדרות

en: Provider
he: ספק

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Not available
he: לא זמין

en: User name
he: שם משתמש

en: File settings
he: הגדרות קובץ

en: Storage
he: אחסון

en: Export format
he: פורמט ייצוא

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: An error has occurred.
he: ארעה שגיאה.

en: String not found.
he: מחרוזת לא נמצאה.

en: Last modification date
he: תאריך עדכון אחרון

en: Dependencies
he: תלויות

en: URI settings
he: הגדרות URI
