Static Suite (1.1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (31 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: yes
ur: جی ہاں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Delete group
ur: گروپ کو خارج کریں

en: Log
ur: لاگ

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Scheme
ur: اسکیم

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Add
ur: شامل کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Warning
ur: انتباہ

en: Provider
ur: سہولت کار

en: An error has occurred.
ur: ایک نقص پایا گیا ہے۔

en: String not found.
ur: سطر نہیں ملی۔

en: Dependencies
ur: احتیاجات

en: URI settings
ur: URI کی ترتیبات
