Static Suite (1.1.0-rc2) - en to km translation catalogue (33 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Download
km: ទាញយក

en: view
km: មើល​

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Files
km: ឯកសារ

en: no
km: ទេ

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: File settings
km: ការ​កំណត់​ឯកសារ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: An error has occurred.
km: កំហុស​មួយ​បានកើតឡើង ។

en: String not found.
km: រក​មិន​ឃើញ​ខ្សែអក្សរ ។
