Static Web (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Status
be: Статус

en: Author
be: Аўтар

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Domain
be: Дамен

en: Authored on
be: Дата:

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
