Static Web (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Author
bg: Автор

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Authored on
bg: Написано на

en: Clients
bg: Клиенти

en: Dashboard
bg: Табло
