Static Web (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Author
cs: Autor

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Project
cs: Projekt

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Domain
cs: Doména

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno

en: Dashboard
cs: Ovládací panel
