Static Web (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Author
eu: Egilea

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Project
eu: Proiektua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Domain
eu: Domeinua

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Domain ID
eu: Domeinuaren ID-a

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Dashboard
eu: Aginte-panela
