Static Web (1.0.0-beta1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Dashboard
ga: Deais
