Static Web (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Dashboard
hy: Վահանակ
