Static Web (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Status
is: Staða

en: Author
is: Höfundur

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Administration
is: Stjórnun

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað
