Static Web (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Author
sk: Autor

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Project
sk: Projekt

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Domain
sk: Doména

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Dashboard
sk: Nástenka
