Static Web (1.1.0-beta1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Project
af: Projek

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Table
af: Tabel

en: Authored on
af: Geskep op

en: Sidebar
af: Systaaf
