Static Web (1.1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Administration
ast: Alministración

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Text
ast: Testu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Domain
ast: Dominiu

en: Table
ast: Tabla

en: Authored on
ast: Autoría en
