Static Web (1.1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Project
ca: Projecte

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Off
ca: Inactiu

en: Domain
ca: Domini

en: Table
ca: Taula

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Changed
ca: Canviat

en: Add Page
ca: Afegeix pàgina

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Alert
ca: Alerta
