Static Web (1.1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Author
cy: Awdur

en: List
cy: Rhestr

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Text
cy: Testun

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Table
cy: Tabl

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar
