Static Web (1.1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Table
eo: Tabelo

en: Banner
eo: Rubando

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
