Static Web (1.1.0-beta1) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Project
et: Projekt

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Off
et: Väljas

en: Domain
et: Domeen

en: Table
et: Tabel

en: Banner
et: Bänner

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Changed
et: Muudetud

en: Add Page
et: Lisa Lehekülg

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Card
et: Kaart

en: Alert
et: Hoiatus
