Static Web (1.1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Project
fi: Projekti

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Text
fi: Teksti

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Off
fi: Pois päältä

en: Table
fi: Taulukko

en: Authored on
fi: Luotu

en: Token
fi: Muuttuja

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Add Page
fi: Lisää sivu

en: Clients
fi: Asiakkaat

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Card
fi: Kortti

en: Alert
fi: Varoitus
