Static Web (1.1.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Domain
de: Domäne
