Static Web (1.1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Text
gu: લખાણ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Alert
gu: ચેતવણી
