Static Web (1.1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Project
hr: Projekt

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Text
hr: Tekst

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Domain
hr: Domena

en: Table
hr: Tablica

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
