Static Web (1.1.0-beta1) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: Off
ht: Fèmen

en: Changed
ht: Chanje
