Static Web (1.1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Text
jv: Teks

en: Created
jv: Digawé

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Table
jv: Tabel

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Dashboard
jv: Dasbor
