Static Web (1.1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Off
ka: გამორთვა

en: Domain
ka: დომენი

en: Table
ka: ცხრილი

en: Authored on
ka: დაიწერა
