Static Web (1.1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: Created
kk: Құрылған

en: Table
kk: Кесте

en: Authored on
kk: Уақыты
