Static Web (1.1.0-beta1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ
