Static Web (1.1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Project
lt: Projektas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Off
lt: Išjungta

en: Domain
lt: Domenas

en: Table
lt: Lentelė

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Changed
lt: Pakeista

en: Add Page
lt: Pridėti puslapį

en: Dashboard
lt: Darbastalis
