Static Web (1.1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Project
lv: Projekts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Off
lv: Izslēgts

en: Domain
lv: Domēns

en: Table
lv: Tabula

en: Banner
lv: Baneris

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Token
lv: Marķieris

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Changed
lv: Labots

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Card
lv: Kartiņa
