Static Web (1.1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Off
nn: Av

en: Table
nn: Tabell

en: Authored on
nn: Skrive

en: Dashboard
nn: Styringspanel
