Static Web (1.1.0-beta1) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Administration
os: Разамынад

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
