Static Web (1.1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
