Static Web (1.1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Project
pl: Projekt

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Text
pl: Tekst

en: Created
pl: Utworzono

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Off
pl: Wyłączony

en: Domain
pl: Domena

en: Table
pl: Tabela

en: Banner
pl: Baner

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Token
pl: Wzorzec

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Add Page
pl: Dodaj stronę

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Site Logo
pl: Logo strony

en: Card
pl: Karta

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Paragraphs
pl: Akapity
