Static Web (1.1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Table
ps: لښتيال

en: Add Page
ps: پاڼه زیاتول

en: Alert
ps: خبراوى
