Static Web (1.1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Table
sq: Tabela

en: Authored on
sq: Krijuar më
