Static Web (1.1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Changed
sr: Промењен
