Static Web (1.1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Project
sv: Projekt

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Off
sv: Av

en: Domain
sv: Domän

en: Table
sv: Tabell

en: Authored on
sv: Författad

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Domain ID
sv: ID-nummer för domän

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Changed
sv: Ändrad

en: Add Page
sv: Lägg till sida

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Clients
sv: Klienter

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Card
sv: Kort

en: Alert
sv: Larm

en: timestamp
sv: tidsstämpel

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
