Static Web (1.1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: List
ug: تىزىملىك

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Text
ug: تېكىست

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
